Carta Organisasi dan Direktori Staf

Unit PERMATA Q

  • Ashimah Abdullah Sani
    Penolong Setiausaha

    Tel: 03-8880 5151 Ext.5135
    Emel: ashimah@moe.gov.my

  • Muhamad Akimi Bin Halim
    Pegawai Pembantu Tadbir

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5011
    Emel: akimi.halim@moe.gov.my

  • Nor Shamimi binti Ab Rahman
    Pekerja Sambilan Harian

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5089
    Emel: norshamimi@moe.gov.my

  • Khariahtul Shakdah Binti Ismail
    Pekerja Sambilan Harian

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5075
    Emel: khariatul@moe.gov.my

  • Nor Ubidiah binti Seman
    Pekerja Sambilan Harian

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5121
    Emel: norubidiah@moe.gov.my

  • Aznita binti Awang@Abdul Aziz
    Pekerja Sambilan Harian

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5042
    Emel: aznita@moe.gov.my

  • Nur Amalina Binti Osman
    Pekerja Sambilan Harian

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5134
    Emel: nur_amalina@moe.gov.my

Pengurusan Tertinggi

  • Datuk Saidatu Akhma binti Hassan
    Setiausaha Bahagian

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5147
    Emel: saidatuakhma@moe.gov.my

  • Ungku Mariam binti Ungku Mohd Zakaria
    Ketua Penolong Setiausaha Kanan (Pengurusan Sumber Manusia Dan Kewangan)

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5150
    Emel: ungkumariam@@moe.gov.my

  • Rozawati binti Idris
    Ketua Penolong Setiausaha Kanan (Penyelarasan & Pemantauan)

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5146
    Emel: rozawati@moe.gov.my

  • Siti Aida Binti Sulaiman
    Setiausaha Pejabat

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5147
    Emel: aida.sulaiman@moe.gov.my

Cawangan Pengurusan Sumber Manusia Dan Kewangan: Seksyen Pengurusan Sumber Manusia

Cawangan Pengurusan Sumber Manusia Dan Kewangan: Seksyen Kewangan

Cawangan Pengurusan Sumber Manusia Dan Kewangan: Seksyen Pentadbiran

Cawangan Pengurusan Sumber Manusia Dan Kewangan:Seksyen Pentadbiran (Unit Komunikasi Korporat)

  • Nor Fadzlin binti Haji Kamaruddin
    Pegawai Perhubungan Awam

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5129
    Emel: fadzlin@moe.gov.my

Cawangan Pengurusan Sumber Manusia Dan Kewangan: Seksyen Pentadbiran (Unit Teknologi Maklumat)

  • Mohd Firdaus bin Zulkepli
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5125
    Emel: firdaus.zulkepli@moe.gov.my

  • Kosong
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5128
    Emel:

  • Sahrul Aswadi bin Che Shaffaii
    Pembantu Tadbir

    Tel: 03-8880 5151 Ext. 5133
    Emel: sahrul@moe.gov.my

Cawangan Penyelarasan Dan Pemantauan: Seksyen Penyelarasan ( Unit Program dan Pembangunan)

Cawangan Penyelarasan Dan Pemantauan: Seksyen Pemantauan

Serlahkan Potensi Penuh Anak Anda

Daftar Sekarang

PERMATA Negara dijalankan dan diuruskan oleh Bahagian PERMATA, Jabatan Perdana Menteri.

Sertai Kami